Grup Hepsi'ye Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi'ye Hoşgeldiniz...

Grup Hepsi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM!

YazarMesaj
EroShy
Erenci Admin
EroShy

Sanal Hayvan : Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM! 7kopekrf6iy5
Ruh Hali : Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM! Komik10
Takımlar : Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM! 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM! Empty
MesajKonu: Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM!   Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM! EmptyPtsi Şub. 02, 2009 5:38 pm

HEPSİ Grubu’nun üyesi Gülçin Ergül, şu an Dubai’de balayında olduğu için gruptan ayrıldığı yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.
Sağlık sorunları nedeniyle grubun iki konserine katılamayacağını belirten Ergül, “Bu haberi kimin nereden uydurduğunu ben de bilmek isterim, bir falıma baktırayım” dedi.
ERGÜL, “Son röportajlarımda evliliğe sıcak baktığımı söylemiştim. Fakat benim bile bilmediğim bir şeyin haberi uydurulmuş, sadece çok sevdiğim bir erkek arkadaşım olduğu doğru. Dubai de sık sık seyahat ettiğim bir yer. Bu tarz haberler yapılmaya devam edilirse hukuki yollara başvuracağım” diye konuştu.

Uçankuş öğrendi ve yazdı…
Basında yer alan Hepsi grubunun dağıldığı, grup elemanlarından Gülçin’in evlenme arifesinde olduğu için gruptan kopma noktasına geldiği haberleri Hepsi hayranları arasında üzüntü yarattı…
Bu haberle ilgili Uçankuş’a açıklama yapan Hepsi grubunun menajeri Şebnem Özberk, Hepsi grubunun dağılmadığını söyledi…
Özberk, Gülçin’in gruptan ayrılmasıyla ilgili konuya, “Gülçin şu an İtalya’da. Aylar önce bizden özel işleri nedeniyle izin aldı ve İtalya’ya gitti. Biz de okulların sömestr dönemini konsersiz geçirmek istemediğimiz için Yasemin, Eren ve Cemre’yle sahneye çıkmaya karar verdik. Gülçin gruptan ayrılmış değildir ve yakında evlenmesi durumu da söz konusu değildir” dedi…
http://hepsi-gs.forummum.com

Gülçin:HİÇ BİR YERE GİTMEDİM!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-