Grup Hepsi'ye Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi'ye Hoşgeldiniz...

Grup Hepsi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

--Hepsinin İnternetle Arası --

YazarMesaj
EroShy
Erenci Admin
EroShy

Sanal Hayvan : --Hepsinin İnternetle Arası -- 7kopekrf6iy5
Ruh Hali : --Hepsinin İnternetle Arası -- Komik10
Takımlar : --Hepsinin İnternetle Arası -- 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

--Hepsinin İnternetle Arası -- Empty
MesajKonu: --Hepsinin İnternetle Arası --   --Hepsinin İnternetle Arası -- EmptyPtsi Şub. 02, 2009 5:47 pm

Hepsinin İnternetle Arası

Yasemin: Ben internetle baya haşır neşir oluyorum. Gezerim, severim yani interneti..

Eren: Genelde teknolojinin çok dışında bir insanım... evde bilgisayarım yok zaten. Kardeşim kullanır sadece. Ama mesela bir tane e-mail adresi alıp, aylarca bakmadığım oluyor. Kendi kendine gidiyor öyle. Sonra bir tane daha adres alıyorum. Şimdi kullandığımı da daha yeni aldım. Millete veriyorum e-mail adresimi bir şeyler yolluyorlardır belki ama ben bakmıyorum... pek internetle haşır neşir değilim yani.

Gülçin: Ben interneti seviyorum, özellikle eve geldiğim zaman çok yorgun olduğum için fiziksel bir şeyler yapamıyorum... oturup internette geziniyorum.

Cemre: Ben pek teknoloji özürlü değilim... Takip ediyorum. Teknolojik aletleri de merak edip kurcalarım. Bazen de bozabiliyorum tabi; ama yine de kurcalamaktan geri duramıyorum. İnternetle de ilgiliyimdir. Ama öyle hadi bugün neler olmuş, ne mail gelmiş falan türünde özel bir çabam yok. Arada bir eserse ilgileniyorum ve zaman ayırıyorum yani.
http://hepsi-gs.forummum.com

--Hepsinin İnternetle Arası --
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-