Grup Hepsi'ye Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi'ye Hoşgeldiniz...

Grup Hepsi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komik anılarınız

YazarMesaj
EroShy
Erenci Admin
EroShy

Sanal Hayvan : Komik anılarınız 7kopekrf6iy5
Ruh Hali : Komik anılarınız Komik10
Takımlar : Komik anılarınız 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

Komik anılarınız Empty
MesajKonu: Komik anılarınız   Komik anılarınız EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 8:05 pm

Komik anılarınızı buraya yazın ..

hepinizinki süper valla hepsini okudum çok güzelmiş yaa saolun paylaştınız için Smile

biz her bayram bizim koydeki sisi adlı köpeğin yanına gidiyorduk eylenmek için kapısını açıyoduk oda bizi koşturunca çok güzel oluyordu....

bir gün ben,şevval,zişan,ebrar,rümeysa sisinin yanına gittik ebrar kapıyı açtı biz tabii kaçıyoruz sisi dışarıda arabaları gördüğü zaman içeri girdiği için dışarı çıkamıyodu şevval den korkuyodu şevval bağrınca içeri giriyodu zişanda kapıyı kapatıyordu

buda başka bir gun başka bir olay...

yazın gece yarısı 2 3 cıvarlarında ablam yanı (melike) ve kuzenimiz hanife ve elif ablam evin onünde oturup konuşuyorlardı bende uyuya kalmıştım sedirde sonra boğalar gelmiş ablamlar kaçmışlar bana uzaktan şulee kalk boğalar bastı kalk diye bağırıyolardı bende uyandım hemen ama şok oldum tabii çünki uyku sersemiydim bişey annamadım salak salak sağa sola bakındım sonra ablamlar gülmeye başladı hep gülüyorlardı hemde bağrıyolardı kalksana ne bakıyon falan dediler sonra ben onlara aldırmadım tekrardan yattım boğalar ne oldu bilmem ablamların ne yaptıklarınıda bilmem ama çok komikti yaa.... Smile Very Happy
http://hepsi-gs.forummum.com

Komik anılarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-